wanssum, vrijdag 18 Augustus 2017

Dorpsraad
Agenda
Vergaderdata
Notulen actueel
Notulen archief
ANBI
Wmo enquête
W.I.P.
DRO Venray

Het Dorp
Bezoek Wanssum
Verenigingen/Organisaties
Bedrijven
Nieuws
TIPS »
Kermis in Wanssum
GEBIEDSONTWIKKELING OOIJEN-WANSSUM
Wanssums Info Punt


Nieuwsblad voor venray en omgeving
Home > Dorpsraad << Terug naar vorige pagina
Dorpsraad


E-mail: info@dorpsraadwanssum.nl

BESTUUR:

Jan Deenen, Voorzitter, 0478-532598
j.deenen@dorpsraadwanssum.nl

Peter Zegers, Secretaris, 06-22175521
Houskuilstraat 19, 5861 BW Wanssum
p.zegers@dorpsraadwanssum.nl

Marcel Kellenaers, Penningmeester, 06-
m.kellenaers@dorpsraadwanssum.nl

Petra Vermeulen-Thielen,
Bestuurslid, 0478-531963
p.vermeulen@dorpsraadwanssum.nl

Mariet van Gerven-Pijpers, Bestuurslid, 0478-531858
m.van.gerven@dorpsraadwanssum.nl

Hay Francken, Bestuurslid, 0478-532160
h.francken@dorpsraadwanssum.nl

Martijn Volleberg, Bestuurslid, 06-51699283
m.volleberg@dorpsraadwanssum.nl

Rob Krebbers, Bestuurslid, 06-46189293
r.krebbers@dorpsraadwanssum.nl

Kim Verhaegh, Notuliste
k.verhaegh@dorpsraadwanssum.nl


COMMISSIES:

LEEFBAARHEID; Petra Vermeulen, Martijn Volleberg.
ECONOMIE; Chris Tax, Jan Deenen, Mariet van Gerven, Hay Francken.
WELZIJN; Martijn Volleberg, Mariet van Gerven.
FINANCIËN; Hay Francken, Jan Deenen.
PR EN COMMUNICATIE; Petra Vermeulen, Jan Deenen.
DOP; Petra Vermeulen, Peter Zegers, Herman Rutten, Martijn Volleberg.
DORPSVERFRAAIING; Jan Deenen, Mariet van Gerven, Hay Francken.

PROJECTEN:

WANDELKNOOPROUTE; Hay Francken.
KERMIS; Petra Vermeulen, Martijn Volleberg.
TRIMBAAN; Mariet van Gerven, Rob Krebbers.


ADVISEUR:

Arie Vullings
a.vullings@dorpsraadwanssum.nl

Naar boven    Print deze pagina    Mail de webmaster     
 
Meerdaagse verwachtingen!
   
 
Webs.nl Inbound marketing