dorpsradenoverleg, maandag 11 December 2017

DRO Venray
Contactgegevens
Colofon
Disclaimer
Evenementen totaal overzicht

Nieuws
Uitnodigingen & Notulen
Projecten
Dorpsraden »
Dorpsraad Castenray
Dorpsraad Heide
Dorpsraad Leunen
Dorpsraad Merselo
Dorpsraad Oirlo
Dorpsraad Oostrum
Dorpsraad Smakt & Holthees
Dorpsraad Veulen
Dorpsraad Vredepeel
Dorpsraad Ysselsteyn
Dorpsraad Blitterswijck
Dorpsraad Geijsteren
Dorpsraad Wanssum


Nieuwsblad voor venray en omgeving
Home > DRO Venray > Colofon << Terug naar vorige pagina
Colofon

De site www.dorpenvenray.nl komt tot stand onder eindverantwoordelijkheid van
DRO Venray in samenwerking met de webmasters van de dorpsraden van Venray.

Hoofdredactie

Stichting Dorpsradenoverleg Venray;
Chris Tax
Geijsterseweg 7B
5861 BK Wanssum
Tel. 06-21234476
E-mail c.tax@dorpsraadwanssum.nl

Webmasters kerkdorpen

Blitterswijck
E-mail: blitterswijck@dorpenvenray.nl


Castenray

E-mail: castenray@dorpenvenray.nl

 

Geijsteren
E-mail: geijsteren@dorpenvenray.nl


Heide

E-mail: heide@dorpenvenray.nl

 

Leunen
E-mail: leunen@dorpenvenray.nl

 

Merselo

E-mail: merselo@dorpenvenray.nl

 

Oirlo

E-mail: oirlo@dorpenvenray.nl

 

Oostrum

E-mail: oostrum@dorpenvenray.nl

 

Smakt & Holthees

E-mail: smaktenholthees@dorpenvenray.nl

 

Veulen

E-mail: veulen@dorpenvenray.nl

 

Vredepeel

E-mail: vredepeel@dorpenvenray.nl

 

Wanssum
E-mail: Wanssum@dorpenvenray.nl

 

Ysselsteyn

E-mail: ysselsteyn@dorpenvenray.nl


Concept, ontwerp, technische realisatie & hosting
Webs Design

Oude Stadsgracht 1
5611 DD Eindhoeven

E-mail: contact@webs.nl

Web: Webs.nl Inbound marketing


Naar boven    Print deze pagina    Mail de webmaster     

Meerdaagse verwachtingen!
   
 
Webs.nl Inbound marketing